Pohankový polštář

Neohodnoceno

Nahřívací pohankový polštář  35 x 40 cm

268 Kč
Skladem

Polštář vyplněný pohankovými slupkami. Polštář obohatí Vaši relaxaci a přinese pro Vás uvolnění.  Je vyroben na základě těch nejjednodušších přirozených materiálů a jejich jedinečných vlastností. Pohakové slupky, ze kterých je tvořena výplň, jsou velice dobře snášeny i těmi nejmenšími, proto jsou oblíbenou součástí řady relaxačních pomůcek.

Pohankové slupky dokáží pohltit a dlouhodobě udržet teplotu. Proto je můžete nahřát na topení nebo v mikrovlnné troubě (vložte do mikrovlnky a nahřívejte cca 1 min. dle velikosti polštáře, protřepejte a nahřívejte další minutu) a používat tento polštářek jako hřejivý obklad, jenž využijete při mnoha obtížích s namáhanými svaly nebo klouby,  při bolestech břicha. Rychle uvolní od chronických bolestí a je vhodný také při revmatizmu či artróze. Napomáhá urychlit regeneraci svalstva po celém těle.

Pohankové slupky zároveň mají mikromasážní účinky a zlepšují lokální prokrvení. Polštář využijete také pro podložení krku a šíje, zejména při sedavém zaměstnání. Po vychlazení v lednici, mrazáku slouží jako chladivý obklad.

Potah je vyroben ze 100% bavlny, lze jej sundat a vyprat. Vnitřní polštář ze 100% bavlny je plný slupek - neprat, nechat pouze vyvětrat, protřepat.

Váha polštáře cca 670 g

Kód Kód: 276
Kategorie: Nahřívací